O nás

Malé mestečko Giebelstadt v nemeckom Bavorsku. Štyri penzióny, malý hotel, dva kostoly, dva supermarkety. Všetko, čo treba k životu. V blízkosti starobylého vinárskeho mesta Würzburg a rieky Rýn. To je domov Bavarie.

Čo vyznelo ako ekonomický zázrak z 50. rokov, dnes je realitou. BAVARIA, kedysi malá lodenica s 23 zamestnancami umiestnená v idylickej Franconii sa postupne etablovala ako jeden z popredných TOP výrobcov jácht s medzinárodnou pôsobnosťou. Od roku 1978 BAVARIA postavila viac ako 30.000 jácht. V decembri 2010 Bavaria získala akvizíciou do svojho portfólia skupinu Cantiere del Prado so značkami jácht Grand Soleil a Dufour.

Firma ARAN YACHT INVESTMENT s.r.o. stavia svoj úspech na viac ako 15-ročných skúsenostiach z obchodovania s jachtami, servisom a službami súvisiacimi s jachtingom. V bratislavskom areáli spoločnosti okrem showroomu nájdete aj servisné stredisko vykonávajúce záručný, pozáručný a sezónny servis (zazimovanie lodí), predajňu doplnkov a náhradných dielov a tiež školiace stredisko, kde pravidelne prebiehajú napr. kapitánske kurzy. Pre väčší komfort svojich zákazníkov zabezpečuje firma aj prepravu lodí vlastným vozidlom so špeciálnym návesom na prepravu lodí.

Firma ARAN YACHT INVESTMENT s.r.o. zastupuje nemeckého výrobcu motorových lodí a plachetníc Bavaria. BAVARIA pracuje s jednými z najlepších dizajnérskych štúdií na svete, a to počínajúc firmou Performance Racing Yacht Design až po globálnu dizajnérsku agentúru BMW Group DesignworksUSA, dcérsku spoločnosť BMW Group. V showroome sú vystavené jednotlivé modely produktovej línie lodí Bavaria, takže si ich môžete v pokoji podrobne prehliadnuť, pričom Vám s radosťou poskytneme podrobné informácie, katalógy a cenníky.