Výstavy a udalosti

BAVARIA 420 VIRTESS Flybridge vyhrala ocenenie európska motorová loď roka!

Düsseldorf 19. januára 2013 - BAVARIA Yachtbau GmbH s hrdosťou môže oznámiť, že prvý flybridge z ich lodenice vyhral ocenenie európska motorová loď roka.

Bavaria sa preto z tohto dôvodu teší z renomovaného ocenenia, ktoré jej bolo udelené na výstave v Düsseldorfe pri príležitosti "Flagship Night".

12,35 m dlhá loď vyhrala z piatich vybraných lodí v kategórii "Lode do 45 stôp" . Kritériami boli okrem iného dizajn, spracovanie, bezpečnosť na palube a vzťah ceny k výkonu.

Vyhrať ocenenie európska motorová loď roka s naším novým flybridgom je ďalším dôležitým míľnikom v histórii našej lodenice a ukazuje nám, že sa pohybujeme v tomto sektore v správnom smere, "hovorí generálny riaditeľ Dr Jens Ludmann Bavaria.

Po Bavarii VIRTESS 420 Fly dodáva práve druhá motorová loď luxusnú radu: VIRTESS 420 Coupé je ďalším logickým krokom o vybudovanie miesta v prémiovom sektore. Prostredníctvom jej osobitého a rázneho dizajnu a inovatívnych prvkov ako je panoramtické okno, komfortné ležadlá, presvetlený interiér s hodnotným nábytkom, to ponúka nová loď, čistý luxus a vysoký komfort.